Tilsette ved Time bibliotek

Namn Stilling Telefon Epost
Anne-Lise Brådland Saksbehandlar 51776023 anne.lise.bradland@time.kommune.no
Aud Søyland Kristensen Biblioteksjef 51776175 aud.kristensen@time.kommune.no
Eli Dallavara Haugstad Avdelingsbibliotekar – lokalsamling 51776172 eli.dallavarahaugstad@time.kommune.no
       
Kitty Obrestad Saksbehandlar 51776158 kitty.obrestad@time.kommune.no
Kristine Helgesen Ungdomsbibliotekar 51776173 kristine.helgesen@time.kommune.no
Oddny Torvanger Avdelingsbibliotekar – barn 51776174 oddny.torvanger@time.kommune.no
Olav Magne Voll Avdelingsbibliotekar – fag vaksne 51776281 olav.magne.voll@time.kommune.no
Pia Kaldheim  Formidlar 51776159 pia.kaldheim@time.kommune.no

 

 

Adresse

Time bibliotek
Hetlandsgata 11
4340 Bryne
Tlf: 51 77 61 70
E-post: bibliotek@time.kommune.no

Finn veibeskrivelse til Time bibliotek i Google Maps